VW servicerådgivare

Mattias Sjögren

Mattias Sjögren

Servicerådgivare VW Jönköping

Tel: 036-34 89 20
Fax: 036-34 88 55
mattias.sjogren@atteviks.se

Marie Seger

Marie Seger

Servicerådgivare VW Jönköping

Tel: 036-34 89 20
Fax: 036-34 88 55
marie.seger@atteviks.se

Camilla Andersson

Camilla Andersson

Servicerådgivare VW Jönköping

Tel: 036-34 89 20
Fax: 036-34 88 55
camilla.andersson@atteviks.se

Johanna Isaksson

Johanna Isaksson

Servicerådgivare VW Jönköping

Tel: 036-34 89 20
Fax: 036-34 88 55
johanna.isaksson@atteviks.se

Emma Sundbladh

Emma Sundblad

Servicerådgivare VW Jönköping

Tel: 036-34 89 20
Fax: 036-34 88 55
emma.sundblad@atteviks.se

Nea Spjutö

Nea Spjutö

Teamchef VW Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470-278 79
nea.spjuto@atteviks.se

Carolin Danielsson

Carolin Danielsson

Servicerådgivare VW Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470-278 79
carolin.danielsson@atteviks.se

David Gherga

David Gherga

Servicerådgivare VW Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470- 278 79
david.gherga@atteviks.se

Andreas Holden

Andreas Holden

Servicechef/Älmhult

Tel: 0476- 511 09
Fax: 0476- 104 33
andreas.holden@atteviks.se

Martin Franzén

Martin Franzen

Servicerådgivare VW Älmhult

Tel: 0476-51101
Fax: 0476-10433
martin.franzen@atteviks.se

Jenny Vigstrand

Jenny Vigstrand

Servicerådgivare VW Älmhult

Tel: 0476-511 07
Fax: 0476-104 33
jenny.vigstrand@atteviks.se

Malin Gustafsson

Malin Gustafsson

Teamledare/Servicerådgivare VW/VW Transport Ljungby

Tel: 0372- 267 94
Fax: 0372- 840 67
malin.gustafsson@atteviks.se

Tomas Rydeklint

Tomas Rydeklint

Servicerådgivare Ljungby

Tel: 0372- 267 94
Fax: 0372- 840 67
tomas.rydeklint@atteviks.se

Ida Josefsson

Ida Josefsson

Servicerådgivare VW Nässjö

Tel: 0380- 55 63 40
Fax: 0380- 55 63 11
ida.josefsson@atteviks.se

Marcus Gustafsson

Marcus Gustafsson

Servicerådgivare VW/VW Transport Nässjö

Tel: 0380-55 63 40
Fax: 0380-55 63 11
marcus.gustafsson@atteviks.se

Carl Jillbratt

Carl Jillbratt

Servicerådgivare Skador Nässjö

Tel: 0380-55 63 25
Fax: 0380-55 63 11
carl.jillbratt@atteviks.se

Raine Svensson

Raine Svensson

Garantiansvarig Nässjö

Tel: 0380 - 55 63 09
Fax: 0380-55 63 11
raine.svensson@atteviks.se

Bengt Anderberg

Bengt Anderberg

Servicerådgivare Tranås

Tel: 0140-38 46 10
Fax: 0140-38 46 11
bengt.anderberg@atteviks.se

Hugo Hörbäck

Hugo Hörbäck

Servicerådgivare skador

Tel: 0140-38 46 26
Fax: 0140-38 46 11
hugo.horback@atteviks.se