Servicerådgivare i Växjö

Nea Spjutö

Nea Spjutö

Teamchef VW Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470-278 79
nea.spjuto@atteviks.se

Carolin Danielsson

Carolin Danielsson

Servicerådgivare VW Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470-278 79
carolin.danielsson@atteviks.se

David Gherga

David Gherga

Servicerådgivare VW Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470- 278 79
david.gherga@atteviks.se

Patrik Johansson

Patrik Johansson

Servicerådgivare Audi Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470- 278 79
patrik.johansson@atteviks.se

Gustav Hjalmarsson

Gustav Hjalmarsson

Servicerådgivare Audi Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: Fax: 0470- 278 79
gustav.hjalmarsson@atteviks.se

Robin Nilsson

Robin Nilsson

Servicerådgivare Skoda/SEAT Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470-278 79
robin.nilsson@atteviks.se

Magnus Sandberg

Magnus Sandberg

Servicerådgivare Skoda/SEAT Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470-278 79
magnus.sandberg@atteviks.se

Börje Sandberg

Börje Sandberg

Servicerådgivare VW Transport Växjö

Tel: 0470- 75 31 33
Fax: 0470- 278 79
borje.sandberg@atteviks.se

Håkan Andersson

Håkan Andersson

Servicerådgivare/Garantihandläggare

Tel: 0470-75 31 20
Fax:
hakan.andersson@atteviks.se